Hakkında

HAKKIMIZDA

Cihad Metal, metal fabrikasyon sektöründe hizmet veren bir şirkettir.
1990 yılında Mehmet Yüksel Kurt tarafından kurulan Cihad Metal,tecrübeli ve uzman kadrosuyla müşterilerine yüksek kaliteli metal ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak görmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Cihad Metal, büyük ölçekte imalat yapabilen bir tesisle birlikte, son teknoloji ekipmanlar ve araçlar kullanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmekteyiz.

Cihad Metal, ferforje imalatı, kapı ferforje, küpeşte, duvar üstü ferforje, iç mekan ferforje gibi birçok işleme yöntemi ile farklı sektörlere hizmet vermektedir. İmalat yaptığımız ürünler arasında çeşitli korkuluk, merdiven, çelik konstrüksiyon bulunmaktadır. Cihad Metal sizlere yaşam kalitesi sunar..

Cihad Metal Çelik Çatı Ferforje Demir Doğrama Otomatik Kapı Sistemleri Konya'da kurulmuş olup demir doğrama sektöründe göstermiş olduğu başarılı çalışmalar ile önemli bir müşteri potansiyeline erişmiştir. Cihad Metal Çelik Çatı kaliteli ürünlerini beğeni toplayan projelerini sunarken, ilk olarak müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu hassasiyet ile'de öncü firmalardan biri olmuştur.

Cihad Metal Çelik Çatı Ferforje Demir Doğrama olarak tecrübeli ekibimiz ve kaliteli üretimimizle hetürlü müşteri siparişlerinde en güzelini zamanında teslim parolası ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Demir doğrama,ferforje,çelik konstrüksiyon,bina destekleme işlemleri,köprü yol ve korkuluk uygulamalarımızla Türkiyenin her yerinde güvenin adı olduk.

Her türlü projelerinizde bizden kaliteli ve güleryüzlü hizmet almak istiyorsanız lütfen irtibata geçiniz.Sizin projelerinizi tecrübemiz ve kalitemizle zamanında yapmalım. Demir Doğrama sanat anlayışı ile yaptığı projelerle yapacaklarının güvencesini tüm müşterilerimize yaşatmaktadır. Cihad Metal Çelik Çatı Ferforje Demir Doğrama olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti, hizmet ve kalite ön planda tutulmuştur.

Başlıca İmalatımız
Yangın merdiveni,yük asansörü, Apartman kapısı, bina kapısı, pencere demiri, asma kat imalatı, otopark demiri imalatı, tel çit uygulamaları, bahçe kapısı imalatı ferforje imalatı, bahçe demiri imalatı, ferforje çiçeklik imalatı, ferforje sehpa imalatı, ferforje Doğramaatif aksesuar imalatı, manyetik apartman kapısı imalatı, apartman kapısı, ferforje apartman kapısı, alüminyum apartman kapısı, sessiz apartman kapısı, pencere demiri, ferforje pencere demiri, ferforje, ferforje kapı, ferforje bina kapısı, ferforje merdiven korkulukları, ferforje trabzan, ferforje, apartman kapısı modelleri, apartman kapısı, pencere demiri, apartman kapısı kilitleri, çelik çatı, Demir Doğrama Sundurma, Demir Doğrama Raf Sistemler, Kapı otomasyon Sistemleri imalatı yapmaktayız.